اولین دوره مسایقات بتن دانشگاه صنعتی بیرجند، با عنوان ساخت بتن C30با رویکرد اقتصادی و اجرایی توسط گروه عمران و مساعدت شرکت بنیاد بتن خراسان و مدیریت محترم فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، در تاریخ اول خرداد 96 برگزار گردید.

به گزارش اداره روابط عمومی، مهدی غریبی دانشجوی مهندسی عمران و مسئول برگزاری این مسابقات در خصوص روند برگزاری این رقابت‌ها اعلام داشت: از تاریخ بیستم تا بیست وپنجم اردیبهشت‌ماه، ثبت‌نام از تیم‌ها صورت گرفت و تیم‌ها‌از تاریخ بیست و پنجم اردیبهشت ماه، شروع به ساخت نمونه آزمایشی کردند. این مسابقه در سه مرحله برگزار شد و داوری آن را دکتر منصور باقری، استادیار گروه مهندسی عمران و مهندس غیرتی، نماینده شرکت بنیاد‌بتن خراسان برعهده داشتند.

در مرحله اول مسابقه، دانش فنی شرکت‌کنندگان با برگزاری آزمون کتبی در تاریخ 31 اردیبهشت سنجیده شد.

درمرحله دوم، شرکت‌کنندگان اقدام به ساخت نمونه اولیه خود با مصالح یکسان درتاریخ 1 خرداد در محل آزمایشگاه تکنولوژی بتن گروه عمران نمودند. گروه‌های شرکت کننده، پس از ساخت بتن و مورد تایید قرار گرفتن اسلامپ توسط داوران، اقدام به نمونه‌گیری کردند.

خاطر نشان می‌گردد مرحله سوم مسابقه با انجام آزمایش مقاومت فشاری، در سن 28 روزگی نمونه‌ها، در تاریخ 29 خرداد، با حضور داوران و سرپرست تیم‌ها در محل آزمایشگاه تکنولوژی برگزار خواهد شد.

در نهایت با محاسبه امتیازات توسط داوران، سه تیم برتر که بیشترین امتیاز را کسب کرده­اند، معرفی شده و جوایزی به آنها با همکاری شرکت بنیاد‌بتن خراسان و مدیریت‌فرهنگی دانشگاه تعلق خواهدگرفت.

تیم‌های برتر برای شرکت در مسابقات استانی و کشوری، از سوی مدیریت‌فرهنگی دانشگاه و شرکت بنیاد بتن خراسان مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

 

 

 

 

 

دانشگاه صنعتی بیرجند پرتال آموزش پرتال اساتید پرتال دانشجویی اتوماسیون تغذیه کتابخانه دیجیتال مرکز مشاوره و درمان سامانه نظام پیشنهادات مسجد امام رضا(ع) امور شاهد و ایثارگر صندوق رفاه دانشجویی رزرواسیون دانشگاه پست الکترونیک ارتباط با ما کانال اطلاع رسانی دانشگاه صنعتی بیرجند