تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی‌، پژوهشی بین دانشگاه صنعتی بیرجند و دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی مرزبانی استان خراسان جنوبی به‌ امضا رسید.

به گزارش اداره روابط عمومی دانشگاه، به دنبال بازدید معاونت پژوهشی فرماندهی مرزبانی استان از دانشگاه صنعتی بیرجند، و همچنین بازدید تعدادی از اساتید و دانشجویان دانشگاه از محل مرزبانی در نوار مرزی شرق کشور و بازرچه مرز ماهیرود، تفاهم‌نامه همکاری بین دکتر ناصر مهرشاد، ریاست دانشگاه و سرهنگ علی‌اصغر مسروری، فرمانده مرزبانی استان امضا شد.

هدف کلی از این تفاهم‌نامه، همکاری مشترک در کلیه زمینه‌های علمی و تحقیقات کاربردی، بین دانشگاه و دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی مرزبانی با در نظر گرفتن کلیه امکانات موجود می‌باشد. همکاری مشترک در زمینه میزگردها و اطلاع رسانی در رابطه با موضوعات علمی و پژوهشی، فراهم نمودن امکان بازدید علمی و استفاده از امکانات علمی و پژوهشی برای محققین طرفین و انجام تألیفات مشترک از جمله موضوعات این تفاهم‌نامه می‌باشند.

بر اساس این تفاهم‌نامه، دفتر تحقیقات کاربردی متعهد شده است، برای دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی که بر روی موضوعات مرتبط فعالیت می‌کنند، امکانات مالی مناسب را فراهم آورد. همچنین بانک اطلاعاتی مرتبط با پروژه‌های انجام شده را در اختیار این دانشجویان قرار دهد.

دانشگاه نیز متعهد می‌گردد، عناوین تحقیقاتی مورد نیاز دفتر تحقیقات کاربردی را حتی‌المقدور در طرح‌های پژوهشی و پایان‌نامه‌های مقاطع تحصیلات تکمیلی در اولویت قرار دهد. همچنین پیشنهاد و اجرای دوره‌های آموزشی و کارآفرینی، با توجه به نیازمندی‌های دفتر تحقیقات کاربردی و استفاده از امکانات تحقیقاتی و علمی دانشگاه، در راستای اجرای طرح های مطالعاتی و تحقیقاتی مشترک از دیگر تعهدات دانشگاه است.

 

 

 

دانشگاه صنعتی بیرجند پرتال آموزش پرتال اساتید پرتال دانشجویی اتوماسیون تغذیه کتابخانه دیجیتال مرکز مشاوره و درمان سامانه نظام پیشنهادات مسجد امام رضا(ع) امور شاهد و ایثارگر صندوق رفاه دانشجویی رزرواسیون دانشگاه پست الکترونیک ارتباط با ما کانال اطلاع رسانی دانشگاه صنعتی بیرجند