در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، تریبون آزاد دانشجویی با عنوان " من رأی می‌دهم" روز چهارشنبه 20 اردیبهشت، توسط انجمن اسلامی دانشجویان برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی دانشگاه، تریبون آزاد در دو نوبت قبل و پس از نماز ظهر و عصر، در صحن اصلی دانشگاه برگزار شد و دانشجویان با سلایق فکری گوناگون، به ارائه دیدگاه‌های خود در خصوص چرایی شرکت در انتخابات و مسائل روز جامعه پرداختند.

دانشجویان در این تریبون آزاد، مواضع خود را درباره برخی از ویژگی‌های یک رئیس جمهور، اولویت‌های دولت آینده در زمینه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و نقش انتخابات در سرنوشت کشور، به بحث و گفت‌وگو گذاشتند.

از جمله مسایل مهم مطرح شده در تریبون آزاد عبارت بودند از: رفع مشکلات معیشتی و اشتغال، نقد دولت یازدهم و دولت‌های قبل از آن، ضرورت پرهیز از انحصارگرایی در جامعه، نقش ایران در عرصه بین‌الملل، لزوم ایجاد فضای باز سیاسی و انتقادپذیری جریانات سیاسی، ضرورت رعایت اخلاق در انتخابات، فساد اقتصادی و اداری، لزوم حفظ جمهوریت نظام، التزام اقشار مختلف به قانون، تحلیل شرایط اقتصادی کشور و ضرورت وجود شفافیت و صداقت در میان احزاب مختلف.

 

 

 

 

 

 

دانشگاه صنعتی بیرجند پرتال آموزش پرتال اساتید پرتال دانشجویی اتوماسیون تغذیه کتابخانه دیجیتال مرکز مشاوره و درمان سامانه نظام پیشنهادات مسجد امام رضا(ع) امور شاهد و ایثارگر صندوق رفاه دانشجویی رزرواسیون دانشگاه پست الکترونیک ارتباط با ما کانال اطلاع رسانی دانشگاه صنعتی بیرجند